W branży drukarsko-reklamowej działamy nieprzerwanie od 2005 roku, zajmujemy się drukiem cyfrowym, offsetowym, lateksowym, UV i solventowym, a także reklamą zewnętrzną i wielkoformatową oraz przygotowywaniem projektów graficznych. 

W naszym dorobku posiadamy setki wykonanych usług i realizacji, dzięki czemu z dnia na dzień zwiększa się ilość zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali i nie zawiedli się na nas. 

Oferujemy usługi związane z projektowaniem i drukiem materiałów reklamowych, takich jak: wizytówki, karty biznesowe, papiery firmowe, teczki firmowe, ulotki reklamowe, naklejek, projektowanie logo i znaków firmowych, gadżety reklamowe. 

Zajmujemy się również reklamą zewnętrzną: druk solwentowy wielkoformatowy, lateksowy, druk na billboardach, druk na folii, OWV, flagach i siatce mesh, drukujemy banery reklamowe, reklamy na pojazdy, szyldy, stojaki, kasetony, litery przestrzenne, wycinanie liter i napisów z folii. 

Proponujemy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy doskonałą jakość usług dzięki współpracy z doświadczonymi grafikami oraz drukiem na profesjonalnych maszynach offsetowych, cyfrowych oraz wielkoformatowych.

Stawiamy na jakość oferowanych usług – uważamy, że najważniejszy jest zadowolony klient, dlatego wkładamy w naszą pracę maksymalne zaangażowanie. 

Zapraszamy do współpracy!